пʼятниця, 10 лютого 2017 р.

Міжнародний день безпечного інтернету

          Інтернет - найбільший винахід людства. Всесвітня павутина змінила уявлення людей про час, відстані, способах спілкування, наданні допомоги, можливості заробітку та проведенні дозвілля. Завдяки інтернету сучасна людина отримує в десятки разів більше інформації, ніж його батьки, бабусі, дідусі і більше далекі предки. На жаль, не все, що зустрічається в мережі, значимо, вірогідно, логічно обґрунтоване і безпечно. 
         Жертвами інтернету найчастіше стають діти та підлітки. Зміст деяких сайтів шокує навіть дорослої людини, що вже говорити про тих, чия психіка ще тільки формується. Крім того, інтернет - це хороше поле діяльності для шахраїв, потрапити на вудку яких у віртуальному просторі набагато легше, ніж оффлайн. 
         Питаннями безпеки підростаючого покоління і дорослих в мережі стурбовані фахівці у всьому світі, тому в 2004 році був заснований Міжнародний день безпечного інтернету.
          Ось і в нашій школі пройшов такий день. Подорожуючи віртуальною країною Он-Ляндії, школярі із захопленням переглядали презентацію безпечної поведінки в інтернеті. Окрім фільму, на запитання учнів відповідав вчитель інформатики Богачук Сергій Дмитрович.

Завантажити презентацію      або     перейти на сайт 

Немає коментарів:

Дописати коментар