пʼятниця, 15 грудня 2017 р.

Семінар шкільних бібліотекарів

15 грудня 2017 року на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Носівці відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему «Спільна робота  шкільного  бібліотекаря та педколективу по розвитку в  учнів  пізнавальних інтересів, любові до читання, збереження народних звичаїв та традицій»
Гостей радо зустрічали адміністрація школи, шкільний бібліотекар та учні школи. Їх увазі була представлена візитка школи та документальний фільм про життя школи.
 Відкрив семінар завідувач РМК В.П.Сич, який ознайомив присутніх з планом роботи семінару.
Сучасна шкільна бібліотека є невід’ємною ланкою навчально-виховного процесу, а робота бібліотекаря стає дедалі складнішою і водночас - більш творчою.  Діяльність шкільної  бібліотеки презентували директор школи Костюк Н.Г. та шкільний бібліотекар Волос Л.С.
Учні  школи разом з класними керівниками Штибко К.П., Котик Л.О., Цимбал В.В., Власюк О.В. підготували виховний захід на тему «Святий Миколай, до нас в гості завітай!».
Вчителька образотворчого мистецтва та трудового навчання  Власюк Н.В. провела майстер-клас по виготовленню «Мішечків здоров’я».

Підсумки семінару підвів завідувач методичного кабінету Сич В.П.


Немає коментарів:

Дописати коментар