четвер, 7 березня 2019 р.

Протидія шкільному булінгу

   Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. «Булінг»– це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
    У школі вирішальна роль у боротьбі з булінгом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва школи, батьків, представників місцевих органів влади та громадських організацій. Для успішної боротьби з насильством у школі усі члени шкільної спільноти мають дійти єдиної думки, що насильство, цькування, дискримінація за будь-якою ознакою і нетерпимість у школі є неприйнятними. Класні керівники спільно з учнями виробляють правила поведінки у класі . Для успішного попередження та протидії насильству проводять заняття з навчання навичок ефективного спілкування та мирного розв’язання конфліктів.
   Адміністрація школи організувала зустріч батьків та учнів з мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги «МБ-42 м. Гайсин», керівником якої є Левандовський Ярослав, психологом Гуменюк Світланою та соціальним працівником Мозговою Ольгою. Увазі батьків та учнів були запропоновані для перегляду та обговорення презентації та відеоматеріали «Шкільний булінг».
Немає коментарів:

Дописати коментар